PROMOCJE

Masaż Kobido
Japonski lifting twarzy, jest kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką.
Zabieg działa liftingująco oraz relaksująco. Zalecana seria 6 zabiegów.

PROMOCJA tylko 180 zł !


Asiatic Peel
Wyjątkowy zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem zabiegu jest czysty kwas azjatykowy.
Odbudowuje barierę naskórkową, dzięki czemu wzmocniony zostaje system ochronny skóry. Cera odzyskuje promienność i blask, zmarszczki powstałe na skutek odwodnienia, zostają zredukowane, a skóra jest bardziej elastyczna oraz wolniej się starzeje.

PROMOCJA tylko 180 zł !


Letnie orzezwienie
Zabieg idealny dla każdego rodzaju skóry , składający się z peelingu kawitacyjnego wykonanego na specjalnie dobranej esencji , sonoforezie i masce algowej.

PROMOCJA tylko 140 zł !


Masaż Kobido
Jest to japoński lifting twarzy, jest kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Zabieg działa liftingująco oraz relaksująco. W serii 3 lub 6 zabiegów cena za jeden zabieg wynosi:

PROMOCJA tylko 150 zł !


Lift Peel
Dwufazowy zabieg liftingujący , bazujący na czystym kwasie glicyzyrowym , który poprawia jędrność i gęstość skóry , przywraca prawidłowy poziom nawilżenia oraz minimalizuje drobne zmarszczki . W serii 3 zabiegów cena za jeden zabieg wynosi:

PROMOCJA tylko 180 zł !