NOWOŚCI

Frost Peel

To zabieg z kwasem TCA , który koaguluje białka skóry, dzięki czemu komórki naskórka poddają się złuszczeniu.Zabieg z wykorzystaniem Frost Peel oprócz złuszczania naskórka, stymuluje skórę właściwą do zwiększonej syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W efekcie następuje przebudowa głębiej położonych struktur skóry, czyli m.in. lepsze usieciowanie włókien kolagenowych a także wzrost produkcji elastyny, kolagenu i glikozamin.Kwas trójchlorooctowy stanowi bezpieczną alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

NOWOŚĆ tylko 120zł !


5% Retinol Expanse

To zabieg z retinolem, który jest najbardziej pierwotną formą witaminy A. Jako, że jest rozpuszczalny w tłuszczach, z łatwością przenika przez naskórek i może skutecznie działać.Stosowanie retinolu przynosi też bardzo dobre efekty w przypadku występowania plam i przebarwień.Długotrwała kuracja retinolem sprawia, że znikają nawet intensywne przebarwienia i plamy różnego pochodzenia. Efekt ten wynika z oddziaływania retinolu na melanocyty – zmniejsza się ich rozmiar oraz zawartość melaniny. W tym zabiegu retinol połączony jest z witaminą c ,która podnosi nawilżenie, działa przeciwzapalnie i wzmacnia odporność skóry. Rozjaśnia też plamy i przebarwienia hamując produkcję melaniny. Dodatkowo kwas askorbinowy działa delikatnie złuszczająco, dzięki czemu wpływa na regenerację i odbudowę naskórka.

NOWOŚĆ tylko 150 zł !


Dermapen

Jest to zabieg służący do mechanicznego frakcjonowania skóry. Oznacza to wytworzenie w skórze dużej liczby pionowych uszkodzeń o regulowanej głębokości i kształcie, co wywołuje stan zapalny i proces regeneracji – wytwarzanie nowych włókien i innych struktur skóry. Pomiędzy “dziurkami” zostają poletka zdrowej skóry, które są stymulowane do odtworzenia struktury uszkodzeń. Po zabiegu następuje cała kaskada zapalna, dzięki której następuje proces gojenia. Taki proces pozwala na “zwarcie” skóry, spłycenie blizn i ubytków, spłycenie rozstępów i poprawę jakości skóry. Jednocześnie poprzez wytworzone kanały możemy wprowadzać substancje aktywne, regulujące, które nie przeszłyby bariery naskórka.
Efekty zabiegu:
– spłycenie / zmniejszenie blizn potrądzikowych
– wygładzenie / zmniejszenie blizn pooperacyjnych i powypadkowych
– zwężenie / likwidacja rozszerzonych porów skórnychDermapen Kraków
– wyrównanie powierzchni skóry – jej struktury i kolorytu
– pobudzenie skóry do intensywnej regeneracji – odmłodzenie
– wprowadzenie składników aktywnych i kwasu hialuronowego
– redukcja drobnych zmarszczek, spłycenie bruzd

NOWOŚĆ tylko 180 zł !